Kraków dynamicznie zmienia swoje oblicze, wciąż powstają nowe adresy, firmy i marki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów tworzymy otwartą platformę internetową prezentującą wschodzące gwiazdy/potęgi/perełki na krakowskiej mapie popularnych miejsc!

Już Otwarte to portal dla każdego - poszukiwacza ciekawych miejsc, czy "młodego i starego" biznesmena. Tutaj odnajdziesz inspiracje, dowiesz się co nowego na rynku, a także poznasz historie ludzi, którzy się odważyli i osiągnęli swój sukces, poczynając od pomysłu na końcu stając się Ikonami Krakowa. Wybierz się z nami w podróż po krakowskich uliczkach, gdzie ludzie spełniają marzenia - być może któregoś dnia to z Tobą będziemy rozmawiać i powspominamy Twoją drogę ku wielkiemu sukcesowi? :)

e-mail: wywiady@juz-otwarte.pl


    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.