poniedziałek, 24 lutego 2014

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł wypuścić wodze fantazji i wyżyć się artystycznie? A może znasz już podstawy malarstwa, ale nie wiesz, w którą stronę pójść dalej? Spokojnie, na szczęście w stolicy sztuki i kultury Krakowie znajdziecie Onamato - czyli szkołę malarstwa i rysunku.
Wejście do Onamato, to jak przejście do totalnie innego świata. Alek i Ola, czyli właściciele szkoły, śmieją się, że każdego po pokonaniu rzędu schodów powita miejsce, które nie tylko jest sztuką ale także nią żyje. I faktycznie tak jest, od samego wejścia słychać gwar, śmiechy i szuranie pędzlami. Na ścianach wiszą obrazy lub zdobią je ciekawe murale, a w kuchni jest różowa podłoga!

Szkoła malarstwa i rysunku Onamato to nie sztywno nauczająca placówka - firma oferuje mnóstwo ciekawych kursów artystycznych. Właściciele to dwa różne światy uzupełniające się nawzajem w biznesie - Alek zajmuje się szeroko pojętą reklamą, Ola jest z wykształcenia grafikiem i to ona trzyma pieczę nad merytoryką zajęć. Co ważne, nie stawiają jedynie na sam warsztat. Ważnym celem dla właścicieli jest również uświadamianie, zapoznanie kursantów m. in. z historią sztuki. Dzięki temu poza umiejętnościami praktycznymi wychodzi się również z poszerzoną wiedzą dotyczącą sztuki. Ola dodatkowo czuje ogromną satysfakcję, kiedy może opowiadać i dzielić się z innymi tajnikami prasy warsztatowej. Jak Alek tłumaczy- to jest ich misja! Onamato nie chce trafiać tylko do młodych ludzi, szkoła jest dla każdego - “Od lat 4 do… i tu dałabym znak nieskończoności. Nie ma limitów!”.

Chcesz wzbogacić swoją “teczkę” na egzamin do ASP? Nie ma problemu. Traktujesz malarstwo tylko jako hobby? Chętnie pomogą Ci się rozwinąć. Chcesz ciekawie spędzić ferie? Zawsze znajdziesz tu ciekawą ofertę tygodniowych kursów. Nie chcesz tak szybko kończyć przygody z malarstwem? To również nie kłopot- istnieją kursy roczne, rozpoczynające się wraz z rokiem szkolnym. Każda grupa kursantów liczy nie więcej niż 8 osób, dzięki temu nauczyciele mogą każdemu z osobna poświęcić dużo czasu i uwagi. Ponadto szkoła współpracuje z wydawnictwami, które dostarczają inspirującej i pełnej artystycznej wiedzy prasy.

Kamienica, w której mieści się Onamato, to około 100 mkw powierzchni. Ola, na pytanie o przeszkody odpowiada - “ściana”. “Chcemy wyburzyć ścianę, by jeszcze lepiej dostosować to miejsce. W przyszłości chcielibyśmy także przejąć strych. Gdyby była możliwość, zamontować windę z przeszklonymi drzwiami. Gdyby to się udało, bylibyśmy najwyższą szkołą malarstwa… właściwie w całej Polsce! I to jeszcze z widokiem na krakowski Rynek!

Zainteresowany? Ze Szkołą Malarstwa i Rysunku Onamato skontaktujesz się niemal wszędzie. Dostępni są na stronie internetowej, facebooku, mailowo i to 24 godziny na dobę. Można również zapisać się na kurs osobiście w siedzibie firmy. Polecamy!

Szkoła Malarstwa i Rysunku Onamato
ul. Bracka 7/4, Kraków

Posted by Unknown On poniedziałek, lutego 24, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.