piątek, 22 sierpnia 2014

Z racji tego, że początki jako portal mamy już za sobą, postanowiliśmy podsumować naszą działalność i zastanowić się, co zrobić, by było jeszcze lepiej?

Podczas szalonej burzy mózgów w naszym zespole narodziło się kilka pomysłów na zmiany. :) I już od teraz możecie zauważyć nowy wygląd strony, który, mamy nadzieję, ułatwi Wam korzystanie z naszego portalu i sprawi, że wszystko będzie prostsze, szybsze i jaśniejsze. :)


Oprócz tego zmieniliśmy nieco kierunek naszych działań, skupiając się bardziej na tym, co Was szczególnie interesuje, czyli młode, ciekawe miejsca na mapie Krakowa.

Ponadto rozszerzyliśmy naszą bazę o dział Rozpoznawalni – Ikony Krakowa, w którym systematycznie będziemy zamieszczać wywiady z właścicielami miejsc bez których Krakowa nikt nie może sobie wyobrazić. Tam dowiedzie się jak w naszym mieście osiąga się sukces na rynku pełnym konkurencji.

Pomyśleliśmy też, że warto poruszyć modny ostatnio temat wśród działów marketingowych różnych firm i stworzyliśmy dział Nowa Siła - Blogerzy. Chcemy opowiedzieć Wam „z czym to się je” i dlaczego są oni tak ważni. Będzie to dział poświęcony osobom, które na swojej pasji i blogowaniu odniosły już pewien sukces, o tym, dlaczego warto z nimi współpracować i jak to zrobić, by obie strony były zadowolone.

Mamy nadzieję, że zmiany, jakich dokonaliśmy, spotkają się z Waszym uznaniem. Zapraszamy do dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami na temat portalu w komentarzach oraz podsyłania adresów miejsc i blogów, o których według Was warto napisać. Wszelkie pytania oraz sugestie prosimy wysyłać na e-mail: wywiady@juz-otwarte.pl
Posted by Unknown On piątek, sierpnia 22, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.