środa, 2 kwietnia 2014

Kraków to piękne miasto o wspaniałej historii, jednak borykające się z ogromnym, uciążliwym dla jego mieszkańców problemem – smogiem. Aby z nim walczyć, warto zacząć zmiany od siebie i to już od najmłodszych lat. Dobrym sposobem jest zaopatrzenie się w maseczki antysmogowe, a najlepiej takie niepowtarzalne – od nosmog.pl
nosmog.pl to firma zajmująca się produkowaniem stylowych maseczek antysmogowych. W ich ofercie możecie znaleźć różnorodne wzory, podkreślające wasz styl. Maski te są naprawdę ciekawym wariantem od typowych, białych maseczek, które możecie odnaleźć w sklepach. To super alternatywa dla osób, które smogu nie lubią, ale nie chcą wyglądać jak chirurg w czasie operacji. nosmog.pl póki co wydał pierwszą serię swojego produktu, ale już myśli o kolejnej.

Co ciekawe, pomysł na biznes urodził się w głowie zaledwie czternastoletniej Julii i to ona zajmuje się dystrybucją swojego produktu. Po prostu uważam, że ważne jest nasze zdrowie, a smog w Krakowie jest nieznośny. Chciałam, żeby maseczki nie były nudne, żeby nawet ludzie w moim wieku chcieli je nosić, bo to jest ważne! Jak mówi Julia, chciała trafić do osób, które lubią wyglądać inaczej (hipsterzy też mogą, jak zapewnia! :) ) i znają skutki wdychania smogu.

Niesamowitym jest fakt, że tak młoda osoba już myśli o takich sprawach i stara się zmieniać świadomość wokół siebie. We wszystkim wspierają ją rodzice, którzy pomagają przy tworzeniu
i sprzedaży masek. Jak mówi pomysłodawczyni, zapraszają innych do współpracy przy tworzeniu wyglądu masek, szczególnie tych którzy odczuwają ogromną potrzebę artystycznego wyżycia się
i chcą pomóc w uświadomieniu mieszkańców o toksyczności smogu. nosmog.pl współpracuje razem z producentami maseczek i drukarniami, same nadruki są natomiast dziełem osób zajmujących się tworzeniem grafik.

Póki co nosmog.pl możecie odnaleźć na facebooku i tam poprzez maila składać zamówienia na maseczki. W każdej „kopercie” odnajdziecie zestaw 3 sztuk. Niebywałym plusem jest to, że produkt ten jest wielokrotnego użytku do czasu, aż zauważycie mocne ślady zabrudzenia. 3 maseczki wystarczą wam na długi czas. Dbając o swoje zdrowie wyglądacie stylowo, a może dzięki Julii wkrótce maseczki będą hitem wśród dodatków blogerek modowych. Trzymamy kciuki!

nosmog.pl, Kraków
https://www.facebook.com/nosmogmask?ref=ts&fref=ts


Posted by Unknown On środa, kwietnia 02, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.