środa, 30 lipca 2014

Rowery kojarzą się z wolnością, swobodą, dzieciństwem i przyjemnymi wycieczkami. Jednocześnie są funkcjonalnym środkiem lokomocji, który w warunkach zakorkowanego miasta i rozszerzonej strefy parkowania staje się idealnym rozwiązaniem przemieszania się po mieście. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się jak skutecznie zatroszczyć się o swój jednoślad i jednocześnie lubiącym smaczne jedzenie i dobrą muzykę przedstawiamy Bike Like Cafe!Bike Like Cafe - to niezwykły salon sprzedaży, który łączy w sobie serwis rowerowy, klub muzyczny, bistro i punkt, skupiający społeczność miłośników rowerów. Naprawdę, to wszystko znajduje się w jednym miejscu! W Krakowie brakowało miejsca, gdzie można spotkać się, porozmawiać, napić kawy, a w tym samym czasie doświadczeni serwisanci zbadają stan techniczny roweru, zadbają o dobry smar na łańcuchach i zlikwidują usterki minimalizujące radość z jazdy. W Bike Like Cafe można znaleźć używane rowery w niskich cenach lub wybrać coś z szerokiej oferty nowych rowerów, części i akcesoriów rowerowych - takich jak dzwonki, koszyki, torby czy siodełka.

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez lokal na Krowoderskiej 48 dla turystów odwiedzających Kraków są tak zwane Bike Like Tour. To wycieczki rowerowe z licencjonowanym przewodnikiem. W opinii właściciela - Marka Wójcika, takie eskapady są doskonałym sposobem na zwiedzenie Krakowa i wykroczenie poza lokalizacje standardowo odwiedzane przez zwiedzających. „Na rowerze można zobaczyć dużo więcej niż pieszo.” Przedsiębiorca jest również zdania, że sezon rowerowy nigdy, się nie kończy. On sam korzysta z tego środku lokomocji cały rok - z uśmiechem mówi, że zima na rowerze mu nie straszna.

Dodatkowymi atrakcjami, które można zastać w Bike Like Cafe są maratony koncertowe i kino letnie. Warto też rozejrzeć się po wnętrzu lokalu, które zdobią niepowtarzalne grafiki związane z tematyką rowerową.

Nie moglibyśmy nie zaznaczyć, że serwis rowerowy połączony z lokalem gastronomicznym stale współpracuje z krakowskim środowiskiem rowerowym. Wspiera inicjatywę “Kraków miastem rowerów,” prowadzi aktywne działania w “ Masie krytycznej” oraz bierze udział w corocznym festiwalu kultury rowerowej “Święto cykliczne Kraków”. Świadczy to o pełnym profesjonalizmie Bike Like Cafe i pasji do rowerów podzielanej przez pracowników.

Gorąco zachęcamy wszystkich kierowców jednośladów do przejażdżki rowerowej do Like Bike Cafe, gdzie zostanie sprawdzony stan techniczny Waszych pojazdów i gdzie dla ochłody zostanie Wam podany świeży sok!

Bike Like Cafe
ul. Krowoderska 48, Kraków
Posted by Unknown On środa, lipca 30, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.