poniedziałek, 19 maja 2014

W świecie mody ciągle następują zmiany. W jednym sezonie modne będą kolorowe rajstopy, w następnym już bufiaste rękawy i ogromne treny. Wielu z nas jednak ma w szafie rzeczy pasujące do wszystkiego, które stanowią bazę dla niemal każdego stroju. Mówimy o basicach! Chcesz poznać firmę, która zagwarantuje Ci ten rodzaj ubrania w najwyższej jakości? Zapraszamy do Sleeka!


Sleek to młoda, polska firma propagująca czystość i schludność stroju dla kobiet i mężczyzn (głównie w wieku 25+, ale nie tylko) oraz dzieci (od 6 miesiąca życia).

Skąd pomysł na taki biznes? Zapytaliśmy o to Kasi będącej właścicielką Sleeka:
sieciówki zapewniają nam wiele różnokolorowych ciuchów, które tworzą całość stroju. Jednak zauważyłam, że posiadają bardzo mało tych podstawowych, basicowych ubrań, które same w sobie mogą stanowić ciekawy zestaw lub świetną bazę dla miłośników kolorowej i bogatej biżuterii. Stąd pomysł na takie stocki!”

Inspiracją do stworzenia własnej marki była pierwsza uszyta bluza-frak. Potem pojawił się pomysł na nazwę (sleek to z angielskiego gładki). Cała idea spodobała się znajomym Kasi i tak poszło dalej. Teraz właścicielka razem z pomocą Blanki tworzy nowe kolekcje, których szycie zleca firmie zewnętrznej. Ubrania Sleeka możecie znaleźć w punkcie „Numi” na Kazimierzu i „Local Hero” na Starym Rynku. Możecie ich spotkać na różnych tematycznych targach. Jednak przede wszystkim kontaktują się z klientami internetowo – poprzez facebooka, maila i co popularniejsze portale odzieżowe. Na ich fun page-u możecie odnaleźć galerię z aktualnymi krojami, sprawdzić ich dostępność i cenę.

Przejrzeliście już pierwsze modele i czujecie się oczarowani? Niemal przy każdych zakupach możecie liczyć na zniżki.

 „Już po pierwszych zakupach klient dostaje informację, że przy następnych może liczyć na rabat. Posiadamy różne promocje, można się z nami targować <<po krakowsku>> (śmiech). Nawet wtedy, gdy klient poinformuje nas, że w tej chwili nie ma tyle pieniędzy, specjalnie dla niego możemy wydłużyć czas dostawy. Jesteśmy bardzo elastyczni pod tym względem.”

Pierwszym sukcesem Sleeka jest współpraca z Antonem, dla którego trasy koncertowej wypuścili specjalny projekt koszulek.  Za drugi, Kasia uważa dobry kontakt z klientami.
Współpraca przebiega szybko, sprawnie, ludzie lubią nasze ubrania, czują się w nich dobrze, nie czują potrzeby zmiany i sugestii. To jest mega fajne uczucie, że spełniasz czyjeś pragnienia.”
Ponadto istnieją w naprawdę poczytnych i często odwiedzanych portalach odzieżowych. W najbliższym czasie chcieliby nawiązać współpracę z Julką z nosmog.pl, oraz otworzyć swój pierwszy sklep stacjonarny w Krakowie. Dla zakręconych w świecie mody Kasia planuje uruchomienie płatnego stażu, ale informacji o tym szukajcie w okolicach sierpnia-września.

Kasia, mówiąc o przyszłości marzy o tym, by Sleek rozrósł się na tyle, aby dało się z tego utrzymać. By stał się imperium, które będzie przynosić radość właścicielce i innym. Oraz będzie jednym z dwóch wielkich projektów Kasi, ale póki co pozostaje to tajemnicą… ;)

Sleek
https://www.facebook.com/profile.php?id=550083935037070&ref=ts&fref=tsPosted by Unknown On poniedziałek, maja 19, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.