poniedziałek, 5 maja 2014

Wszystko dookoła budzi się do życia i kwitnie… Wiosna, kwiaty, miłość… Już Otwarte natomiast znalazło kwitnący, młody, prężny biznes, a raczej projekt. Idealny na otwarcia, uroczystości i przede wszystkim śluby. Bukietlove – bo wszystkie kobiety kochają bukiety!Marzysz o pięknym ślubie z niesamowitą aranżacją kwiatową? Znudzona jesteś typowymi projektami bukietów, które proponują kwiaciarnie? A może masz już w głowie ułożony plan motywu i koloru własnej uroczystości ślubnej? Potrzeba Ci teraz tylko kogoś, kto przekuje Twoje marzenia w rzeczywistość. I taki był właśnie cel dwóch młodych i energicznych Kaś, właścicielek i pomysłodawczyń Bukietlove.

Zaczęło się niewinne, od ślubu jednej z właścicielek. „Najpierw z Kasią zrobiłyśmy projekt na jej uroczystość i wykonałyśmy go własnoręcznie. Potem tak się złożyło, że pomagałyśmy przy ślubach naszych przyjaciółek. Właściwie to było nasze hobby, lubimy florystykę i wszystko, co jest związane z architekturą przestrzeni zielonej. Nie pomyślałyśmy na początku, że przerodzi się to w taki projekt, ale w sumie był to dobry pomysł, więc postanowiłyśmy spróbować.”

Oferta Bukietlove jest szeroka, aczkolwiek nie znajdziecie w niej konkretnego cennika. Posiada pakiet „minimum” (w którym dostaniecie bukiet ślubny, butonierkę Pana Młodego, kwiaty dla druhny, butonierkę dla drużby, a także dekorację kościoła, USC lub samochodu) i „maksimum”, który można rozbudowywać do woli. Jak mówią Kasie, to wszystko zależy od pomysłu, realizacji, „wielkości” danego projektu i dostępności materiałów. Póki co projekt nie ma swojej stałej siedziby, więc i pod tym kątem są lekkie ograniczenia. Z drugiej strony jednak daje to szerokie pole do kreatywności i możliwości rozbudowywania danych aranżacji kwiatowych, w zależności od potrzeb klienta. Po burzy mózgów można dojść do naprawdę ciekawych rezultatów. :)

Za 10 lat właścicielki marzą o tym, by Bukietlove stało się jednym ze składowych ich większego biura projektowego. „Uwielbiamy aranżować takie przestrzenie więc bardzo chciałybyśmy rozszerzyć swoją działalność w tym kierunku. Bukietlove ma być pierwszym krokiem ku temu.”

Jak trafić do Bukietlove? Póki co internetowo – znajdziecie ich fanpage na facebooku, a także stronę internetową. Tam też możecie się skontaktować w sprawie aranżacji kwiatowych, wystarczy wysłać maila z odpowiednimi danymi (szczegóły na stronie).

Bukietlove
(siedziba tymczasowa) ul. Ślusarska 9, Kraków

www.bukietlove.pl
www.facebook.com/BukietLOVE

Posted by Unknown On poniedziałek, maja 05, 2014 1 comment

1 komentarz :

 1. Moim zdaniem ostatnio z miniaturowych zdjęć najładniejszy. Jest nietypowy i piękny!

  OdpowiedzUsuń

  Partnerzy


  Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

  Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

  W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.