czwartek, 15 maja 2014


Architektura jest dyscypliną angażującą wiedzę, wyobraźnię, fantazję ludzi, którzy ją tworzą i odbierają. Doskonale o tym wie Katarzyna – właścicielka Och_Ach_Concept , biura architektonicznego, którego styl opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem. Przeczytajcie dziś o podejściu młodej pani architekt do przestrzeni wokół siebie i najnowszych trendów estetycznych.


Och-Ach_Concept zajmuje się głównie kompleksowymi projektami i aranżacją wnętrz obiektów mieszkalnych, ale też komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Proponowane przez pracownię projekty Kasi łączą w sobie spryt, prostotę i elegancję rozwiązań. Bizneswomen jest świadoma, że indywidualne podejście do klienta jest cechą dobrego architekta , dlatego każdemu wnętrzu stara się nadać unikatowy charakter. 
Architekt stara się w swoich projektach przemycić akcenty kolorystyczne Z uśmiechem mówi, że „minimalistyczne, czarno- białe projekty są ładne, ale zupełnie nie moje. Kolorem wplatam w projekt odrobinę charakteru i energii.”

Kasia stara się odnajdywać optymalne relacje między wymaganiami klientów, możliwościami przestrzennymi, a jej autorskim stylem. Właścicielka Och_Ach_Concept i wierzy, że wszystko jest możliwe. Obserwuje zmianę nastawienia społeczeństwa do kreowania przestrzeni wokół siebie. Zauważa, że parę lat temu zawód architekta wnętrz w ogóle nie istniał, a wśród Polaków panowało przekonanie, że każdy przy budowie domu czy remoncie mieszkania jest w stanie zaprojektować sobie wszystko sam i nie potrzebuje pomocy specjalistów. Te czasy odeszły do lamusa. Praca architektów pozwala na zaoszczędzenie inwestorom mnóstwa czasu dzięki poszukiwaniu ciekawych rozwiązań i prezentowaniu gotowych pomysłów. Na ich podstawie wykonawcy realizują wizję w rzeczywistości.

Warto zaznaczyć, że zagadkowa i niestandardowa nazwa Och_Ach_Concept kryje w sobie nie tylko pracownię projektową, ale markę, która buduje wokół siebie społeczność ludzi zainteresowanych wnętrzami, designem oraz świadomym kreowaniem przestrzeni wokół siebie.
Nie ma okoliczności, które są w stanie odebrać Kasi zapał i motywację do pracy. Architekt chciałaby aby tendencja zwyżkowa jaką teraz obserwuje w swoim biznesie stale się utrzymywała. Marzy o samodzielnie zaprojektowanej siedzibie, w której będzie tworzyć kolejne nowatorskie realizacje. Kibicujemy jej z całego serca, a wszystkich zainteresowanych współpracą z Kasią, zapraszamy na stronę internetową: www.ochachconcept.com.

Och_Ach_Concept
ul. Francesco Nullo 19/98, Kraków


ochachconcept.com
www.facebook.com/OchAchConcept
 Posted by Unknown On czwartek, maja 15, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.