wtorek, 11 marca 2014

 Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, już czuć jej ciepły oddech na plecach. Może to właśnie dobry moment, by coś zmienić w swoim życiu, oczyścić nie tylko ciało, ale i umysł? Mamy dla was świetną propozycję - Joga na Zabłociu.


Hata joga, kundalini joga, joga nidra, medytacje, gongi- wszystko to znajdziecie w małym studiu na ulicy Zabłocie 23. Joga proponuje szereg warsztatów, które mają nie tylko “rozciągnąć” nasze ciało, ale przede wszystkim oczyścić nasz umysł, wprowadzić do naszego życia uśmiech, spokój i akceptację. “Chcemy przede wszystkim, by ludzie stawiali na rozwój osobisty. To liczy się najbardziej w jodze”- opowiada Patrycja, właścicielka.

Początkowo biznes istniał raczej jako hobby dla Patrycji, gdyż miała swój kąt do prowadzenia zajęć na ul. Przemysłowej. Gdy jednak skończył się okres wynajmu, trzeba było podjąć decyzję. “Musiałam wybrać, czy zakończyć to, czy może zrobić coś z tym więcej. Ale ludzie przychodzili, więc pomyślałam, czemu nie? Znalazłam salę na Zabłociu, lekko odremontowaliśmy, ustabilizowaliśmy wszystko. Nawiązałam współpracę i cieszę się, że to wszystko działa.”

Joga na Zabłociu może pochwalić się wieloma ciekawymi kursami, jednak perełką w koronie firmy jest kundalini joga. Nie znajdziecie tej formy jogi nigdzie indziej w Krakowie, tylko właśnie tu. Coś, co wyróżnia biznes Patrycji od innych jest to, że nie prowadzą zapisów na zajęcia, dzięki temu klienci nie odczuwają presji “ja muszę przyjść!”, tylko uczestniczą z przyjemnością.

Jeśli jednak nadal nie jesteście do końca przekonani, czy taka forma aktywności stanie się waszą pasją, możecie przyjść na spotkania pod szyldem “event za darmoszkę”. Patrycja mówi, że cieszy się on dużą popularnością. “Ostatnio zrobiliśmy koncert gongów, przyszło tylu ludzi, że nie wiem, jak my się wszyscy pomieściliśmy w naszym studiu. Było super! Wkrótce będzie joga śmiechu, zapraszamy!” W dodatku możecie liczyć na zniżkę, np. przyprowadzając na zajęcia znajomego oboje ją otrzymacie lub możecie wypatrywać ich w niektórych restauracjach wegetariańskich.

Wszelakie informacje dotyczące warsztatów, zajęć i zniżek znajdziecie na stronie Jogi na Zabłociu i ich fanpage’u. “Nie ma co ukrywać, facebook to potęga, tam najczęściej aktualizujemy informacje i najszybciej można dowiedzieć się o najbliższych wydarzeniach.” Po cichu Patrycja ma nadzieję, że panowie nieco śmielej zaczną pojawiać się na zajęciach, bo póki co dominują panie, “ale jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu, bo taki jest nasz cel.”

Myślimy że warto, ale aby się przekonać, musisz spróbować sam! :)

Joga na Zabłociu,
ul. Zabłocie 23, KrakówPosted by Unknown On wtorek, marca 11, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.