środa, 22 stycznia 2014

“Chcemy zabić ulice zapachem!”- mówią właściciele nowego lokalu znajdującego się na Zabłociu. “Pizzeriada”- bo tak nazywa się to miejsce, poza pizzą oferuje o wiele więcej i co ciekawsze - na życzenie klienta! Trzeba przyznać, że głowy gospodarzy są pełne pomysłów na to, by nie stało się ono typową pizzerią. Jakich? Przeczytajcie cały wywiad!

 Grzegorz i Anna, właściciele Pizzeriady, chcą uczynić Zabłocie najsmaczniejszym miejscem w okolicy. Dla nich ważny jest każdy klient- od najmłodszego do najstarszego, gdyż “imprezę można tu zorganizować dla każdego. Dla pięciolatka, pięćdziesięciolatka czy nawet osiemdziesięciolatka.” Co ciekawsze, klienci sami najczęściej decydują o tym, co będzie daniem dnia. Właściciele chętnie słuchają sugestii, szukają inspiracji i poszerzają menu o kolejne “majstersztyki kulinarne”.

Póki co lokal jest niewielki, mieszczący około 20 głodnych klientów. Jednak już są plany na poszerzenie tego miejsca o ogródek z własnym grill barem, gdzie samemu będzie można przyrządzić karkówkę czy kiełbaskę. Aż chce się wyglądać tych ciepłych dni! Jednak czym byłby grill bar bez piwa? O tym również pomyślano i wkrótce wystartować ma “Dzień Piwa”. Poza tym w Pizzeriadzie planowane są wystawy dla studentów ASP, wieczorki poetyckie i mecze piłkarskie na żywo.

Przede wszystkim jednak liczy się tu pizza. Jest wyjątkowa, głównie dzięki jej podstawie rodem z włoskich knajp. Dla miłośników drożdżowego krążka z dodatkami przewidziane są również ciekawe promocje, m. in. Happy Hours o wybranej porze, czy na dobry początek tygodnia, przy zamówieniu dużej pizzy małą z jednym dodatkiem dostajecie za złotówkę.

Chcecie więcej? Studenci i “szczęśliwcy”, którzy otrzymali mandat w tym samym dniu mają 20% zniżki, firmy z okolicy Zabłocia 10%, a wkrótce pracownicy służby zdrowia będą mogli otrzymać pyszne danie 15% taniej. Wciąż za mało? Dla stałych klientów przewidziana jest również “Karta Stałego Klienta”.

Pizzeriada istnieje również w przestrzeni wirtualnej. Możecie ją odnaleźć między innymi na facebooku czy portalach o tematyce kulinarnej i związanych z cateringiem.

Trzeba przyznać, że podczas rozmowy Grzegorz i Anna co chwila zasypywali nas toną ciekawych pomysłów na biznes związany z gastronomią. Ponadto są otwarci na wszelkie nowości i innowacje- “jeśli trzeba, wyślemy w niebo samolot z banerem lokalu”! Jak sami mówią, wszystko z czasem, gdyż Pizzeriada funkcjonuje niewiele ponad tydzień. Patrząc na ich zapał i zaangażowanie wszystko może się udać. Zapraszamy!
Tadeusza Romanowicza 15, Kraków
http://pizzeriadakrakow.pl/

Posted by Unknown On środa, stycznia 22, 2014 No comments

0 komentarze :

Prześlij komentarz

    Partnerzy


    Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Już Otwarte. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

    Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

    W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.